Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

جلسه تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزش، دانش و توانمندسازی شرکت سیمان تهران با حضور آقای زینال پور معاون منابع انسانی و تنی چند از مدیران مجتمع صنعتی شرکت سیمان تهران برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم مهندس قهرمانی مدیر سابق آموزش، دانش و توانمندسازی در سخنانی از همکاری خوب مجموعه در پیشبرد اهداف اموزش تشکر کرد و گفت: اگر کارهای ارزشمندی در مجموعه انجام شده جز با تلاش همگانی حاصل نشده است.
در ادامه مهندس میرزاکلهری سرپرست مرکز آموزش، دانش و توانمندسازی ضمن تشکر از اعتماد مجموعه در انتخاب وی با بیان اینکه در ادامه راه از آموزه های مهندس قهرمانی حتما استفاده خواهد شد ،نسبت به مساعدت همکاران خود خصوصا مدیران بخش های مختلف در مسیر توسعه و بهبود فرآیندهای آموزش ابراز امیدواری نمود.
معاون منابع انسانی شرکت سیمان تهران نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ۴ ساله مهندس قهرمانی در بخش آموزش ، با بیان اینکه کارهای ارزشمندی در واحد آموزش انجام شده افزود: هیچ سازمانی در هیچ زمانی از آموزش بی نیاز نیست و قطعا توسعه اموزش باعث ایجاد تحول در سازمان می شود.
زینال پور ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید مرکز آموزش بر توسعه آموزش های عمومی و تخصصی و استفاده از ظرفیت سایر شرکت های گروه در راستای هم افزایی بیشتر تاکید کرد

بازدیدها: ۱۲۷

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

سایر مطالب مرتبط