Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دکتر داریانی مدیر عامل شرکت سیمان تهران با حضور در محل انجام پروژه جایگزینی الکتروفیلتر خط ۶ با بگ هاوس از نزدیک در جریان روند اجرایی و وضعیت پیشرفت پروژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان تهران پروژه جایگزینی الکتروفیلتر خط ۶ با هدف کاهش گردوغبار خروجی از دودکش و رفع مشکلات زیست محیطی صورت می گیرد.

در این بازدید که با حضور معاون فنی و تولید ، مدیر مجتمع ، سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی و مدیران مرتبط با این پروژه برگزار شد ، دکتر داریانی با اشاره به هزینه سنگین انجام این طرح ، جایگزینی الکتروفیلتر خط ۶ را در راستای تعهدات زیست محیطی شرکت سیمان تهران دانسته و افزود : شرکت سیمان تهران خود را ملزم به رعایت استانداردهای زیست محیطی دانسته و با توجه به مشکلات مالی موجود و هزینه سنگین انجام این پروژه ، با توکل به خداوند منان و همت همکاران متعهد خود ، امیدواریم در زمان پیش بینی شده طرح مذکور به سرانجام برسد.

مدیرعامل شرکت سیمان تهران ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در مسیر خرید و انتقال تجهیزات این پروژه بر رعایت دقیق مسائل فنی و ایمنی در فرآیند تکمیل این طرح تاکید کرد.

مهندس چهرگانی معاون فنی و تولید شرکت سیمان تهران نیز با  بیان گزارشی از فعالیت های انجام شده و روند اجرای طرح بر اهتمام ویژه در مسیر تکمیل این طرح طبق برنامه زمان بندی شده تاکید کرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

بازدید: ۲۳۵

سایر مطالب مرتبط