Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مدیرعامل شرکت سیمان تهران تأکید کرد : این شرکت از برنامه های سازمان حفاظت محیط زیست درخصوص کاهش آلودگی هوا حمایت کرده و آماده هرگونه همکاری و مشارکت در این زمینه است .

به گزارش روابط عمومی سیمان تهران مهندس سیدعطاءاله سیدان طی نشستی با مهندس محمدهادی حیدرزاده ، مدیرکل محیط زیست استان تهران افزود : مجموعه سیمان تهران با ۲۰۶ هکتار فضای سبز از مجموع ۴۰۰ هکتار کل مساحت مجموعه یکی از صنایع پیشگام در عرصه محیط زیست است و از قوانین و برنامه های سازمان حفاظت محیط زیست کشور تبعیت می کند.

مدیرعامل شرکت سیمان تهران در این نشست که اوایل آذرماه برگزار شد ، اظهار داشت : ما آماده هرگونه همکاری و مشارکت دوسویه در زمینه تعریف و اجرایی کردن پروژه های تحقیقاتی بین صنعت سیمان و سازمان حفاظت محیط زیست هستیم.

مهندس سیدان با بیان اینکه حفاظت از محیط زیست و میراث آیندگان ، فراتر از الزامات قانونی و جزو اصول شرعی و اخلاقی است ، گفت : سیمان تهران خود را متعهد می داند تا با بهره‌گیری از متخصصان مجرب و فناوری مدرن عملکرد سیستم‌های فیلتراسیون را دائماً پایش و تحت کنترل داشته باشد.

وی جایگزینی خطوط جدید با خطوط قدیمی در مجتمع صنعتی سیمان تهران را از مهمترین اقدامات زیست محیطی این شرکت عنوان کرد و افزود : امروزه تولید سیمان‌های آمیخته اقدامی موفق در جهت حفظ تولید سبز به شمار می آید چرا که این نوع سیمان‌ها با اهداف محیط زیست سازگاری بیشتری دارد. مدیرعامل شرکت سیمان تهران ترویج فرهنگ مصرف بهتر و بیشتر این محصولات ازسوی مصرف کنندگان محصولات سیمان را ضرورتی اجتناب ناپذیر خواند.

براساس این گزارش ، مهندس محمدهادی حیدرزاده مدیرکل محیط زیست استان تهران نیز در این نشست با اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت و تولید در کشور گفت : نگاه سازمان محیط زیست در قبال صنعت نگاهی تعاملی و سپس نظارتی است . وی افزود : باتوجه به زمانبر بودن ایجاد و راه‌اندازی خطوط جدید در مجموعه سیمان ، سازمان محیط زیست درک مناسبی از این دوره زمانی داشته و برای دستیابی به نتیجه مطلوب با مجموعه سیمان تهران مشارکت خواهد کرد.

 مهندس حیدرزاده اظهار داشت : مهم این است که در شرکت سیمان تهران عزم و اراده لازم برای حفاظت از محیط زیست وجود دارد و این شرکت در کنار فعالیت تولیدی و صنعتی خود برنامه‌ها و فعالیت های زیست محیطی مجموعه را نیز به نحو احسن دنبال می کند.

مدیرکل محیط زیست استان تهران در این نشست برنامه ریزی جدی و هدفمند در جهت رفع آلودگی هوای تهران به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین پایتخت‌های دنیا را بسیار جدی و قابل اهمیت دانست .

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

بازدید: 2

سایر مطالب مرتبط