پنج‌شنبه, 7 خرداد 1394

لينك هاي مرتبط

 
 
 


اوقات شرعی
اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده

نشريه سیمان تهران

سیمان تهران در یک نگاه

    شرکت سیمان تهران (سهامی عام) در سال ۱۳۳۳ با سرمایه ۸۵ میلیون ریال به ثبت رسید. اولین واحد تولیدی آن در سال ۱۳۳۵ با ظرفیت ۳۰۰ تن در روز آغاز به کار نمود و به تدریج با راه اندازی ۶ واحد تولیدی دیگر تا سال ۱۳۶۵، ظرفیت خود را به ۹۶۰۰ تن در روز افزایش داد. در نهایت در سال ۱۳۸۵ با احداث واحد ۳۴۰۰ تنی در روز و متوقف نمودن سه خط قدیمی میزان تولید کلینکر این شرکت به ۱۲۱۰۰ تن در روز افزایش یافت. هم اکنون شرکت سیمان تهران در حال احداث واحد جدید با ظرفیت ۳۴۰۰ تن می باشد که با راه اندازی آن تولید این شرکت به ۱۵۵۰۰ تن در روز خواهد رسید.

شرکت سیمان تهران با اعتقاد بر چهار اصل:
کیفیت برتر  محیط زیست بهتر ایمنی و سلامت بیشتر کارایی بهتر انرژی

به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیمان در داخل کشور به منظور دستیابی توأمان به سه هدف ایجاد تنوع محصول در پاسخ به انواع نیازهای مشتریان، افزایش تولید سیمان با ظرفیت فعلی کلینکر و رعایت تولید پاک با انجام تحقیقات گسترده بر روی سیمانهای مختلف، هم اکنون پتانسیل لازم برای تولید انواع سیمان با کاربردهای مختلف را دارا می باشد. ادامه....

 


کیفیت برتر

    شرکت سیمان تهران افتخار دارد تا با توکل به ذات حضرت حق و بهره گیری از تجارب نیروهای جوان، مجرب، متخصص و تلاشگر خود نسبت به اخذ گواهینامه ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت)، ISO 14001 (سیستم مدیریت زیست محیطی)، OHSAS 18001 (سیستم مدیریت ایمنی و سلامت)، ISO 10002 (سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات)، ISO 10004 (سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان)، ISO 27001 ( سیستم مدیریت امنیت اطلاعات) اقدام نموده است.
     نماد اعتماد الکترونیکی

گزیده اخبار

سايت هاي مرتبط

 
 
 


آمار کلی
آمار کل بازدید 376313
پربیننده ترین روز 28/11/1392
آمار پر بيننده ترين روز 6398
بازديد امروز 105
بازديد ديروز 300
شرکت سیمان تهران
V3.9.8.211
AJAUMS