مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در شرکت سیمان تهران برگزارشد

این مراسم با حضور مدیرعامل،معاونین و جمعی از کارکنان شرکت سیمان تهران برگزار شد.

مهندس حسینی در سخنانی ضمن تبریک ایام ا… دهه فجر و گرامیداشت نام و یاد شهدای اسلام و انقلاب و همچنین شهدای شرکت سیمان تهران عنوان داشت:۴۲ سال پیش نظامی برآمده از آزادی و عدالت نهاده شد تا زمینه ای باشد بر انقلاب منجی عالم بشریت،حضرت قائم (عج ا..).

مدیر عامل شرکت سیمان تهران با اشاره به اهمیت تولید در توسعه و پیشرفت افزود:شعار سال در چند سال اخیر توسط مقام معظم رهبری حول محور تولید انتخاب شد.این نشان از اهمیت تولید در مقابله با استکبار جهانی دارد.شرکت سیمان تهران نیز مفتخر است که در سال جهش تولید،با وجود تحریم تجهیزاتی و اطلاعاتی،موفق به راه اندازی مجدد خط ۶ با همت کارکنان متعهد خود شد.

وی استفاده بهینه از تجهیزات ، مطابق ظرفیت اسمی و تامین نیازهای ضروری خطوط تولید را در راستای دستیابی به جهش تولید دانسته و افزود: مشتری مداری،تکمیل زنجیره توزیع و عرضه مستقیم سیمان به مصرف کننده نهایی،حذف کامل تخفیفات و خرید تجهیزات حساس آزمایشگاهی بخشی از دست آوردهای سال جاری در شرکت سیمان تهران است.

مهندس حسینی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به دستیابی رکورد تولید سیمان در مقایسه با پنج سال گذشته ادامه داد:این مهم با وجود توقف حدود دو ماهه بخشی از خطوط تولید به دلیل محدودیت مصرف برق و گاز حاصل شده است.همچنین در نتیجه اصلاح ساختار مالی،برای نخستین بار، کلیه شرکت های گروه سیمان تهران موفق به دریافت گزارش مطلوب حسابرسی شدند.

مدیرعامل سیمان تهران پروژه انتقال سالن خاک واحد هفتم به محل واحد نهم را از اقدامات حساس و ارزشمند در دست اقدام عنوان و افزود:در حال حاضر دو خط 8 و 9 با یک سالن خاک و سنگ شکن مشغول فعالیت هستند که این امر جدای از ریسک توقف تولید دو خط به دلیل ایراد در یکی از این تجهیزات ، منجر به کاهش ظرفیت بهره برداری از این خطوط به میزان 70 درصد شده است.

وی زمان بهره برداری از این پروژه را ابتدای نیمه دوم سال آینده عنوان نمود.

 

Related Posts

فهرست