Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

همایش “نقش HSE در توسعه پایدار” با حضور مدیرعامل گروه سیمان تهران ،آقای دکتر داریانی،مدیر کل محیط زیست استان تهران ،آقای دکتر کلانتری،مدیر کل حفاظت از محیط زیست شهرستان ری،خانم مهندس عبادتی،مدیران عامل شرکت های گروه سیمان تهران و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه HSE در مجتمع صنعتی سیمان تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سیمان تهران این همایش در ادامه همایش های تخصصی گروه سیمان تهران و در راستای تسهیل انتقال دانش برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر داریانی در سخنانی ضمن خیر مقدم به مهمانان ، خلاصه ای از فعالیت های زیست محیطی شرکت سیمان تهران را به اطلاع رساند.

وی در ادامه افزود:مجموعه سیمان تهران متعهد به رعایت قوانین زیست محیطی بوده و با وجود شرایط اقتصادی موجود ، تا کنون هزینه های سنگینی را برای انجام تعهدات زیست محیطی و انجام پروژه های بهبود خطوط تولید خود پرداخت نموده است.

مدیر عامل شرکت سیمان تهران تعطیلی خطوط ۴ و ۶ و انجام پروژه اصلاح سیستم الکتروفیلتر این خطوط را از این دست اقدامات بر شمرد.

دکتر کلانتری ،مدیر کل سازمان محیط زیست استان تهران نیز در سخنانی با تقدیر و تشکر از مجموعه سیمان تهران در انجام فعالیت های زیست محیطی و برگزاری همایش ها و نشست های تخصصی مرتبط با این حوزه ، افزود:نیاز فعلی جامعه تولید است.حفظ چرخه تولید مقدمه برطرف نمودن سایر کاستی ها و مشکلات اجتماعی است.اما محیط زیست امانت نسل آینده در دستان ماست.توجه به مسئولیت های اجتماعی و اهتمام به مسائل زیست محیطی باید لازمه و مقدمه هر فعالیت تولیدی باشد.

وی مدیران و کارشناسان HSE را سفیران محیط زیست دانسته و بر نقش آنان در حفاظت و رعایت جنبه های زیست محیطی تاکید کرد.

در ادامه مقالات برگزیده توسط پدیدآورندگان ارائه گردید و در انتها از مقالات برتر با اهدای تقدیرنامه و جوایز تقدیر به عمل آمد.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

بازدید: 59

سایر مطالب مرتبط