Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پروژه تبدیل الکتروفیلتر خط ۶ شرکت سیمان تهران به بگ هاوس طبق برنامه پیش بینی شده در حال انجام می باشد.

مهندس چهرگانی عضو هیات مدیره و معاون فنی و تولید شرکت سیمان تهران با بیان این خبر افزود:سعی و تلاش تمام عوامل این پروژه ، اتمام طرح با رعایت کامل مسائل فنی و ایمنی است.

معاون فنی و تولید شرکت سیمان تهران با اشاره به اهمیت انجام این پروژه و نقش آن در ایفای تعهدات زیست محیطی شرکت سیمان تهران و تسهیل فرآیند تولید ادامه داد:در مسیر انجام این پروژه ، تا کنون کارهای ارزشمندی صورت گرفته وهمکاری پیمانکاران مجری طرح،ناظرین و مشاورین و همکاران شرکت سیمان تهران در به سرانجام رسیدن آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مهندس چهرگانی درخصوص اقدامات اساسی در حال انجام در خط ۶ عنوان داشت:همراستا با اجرای این پروژه اصلاح و بهینه سازی کولینگ تاور ، داکت هوای گرم ، ارتقاء و نصب دو دستگاه فن دودکش ، تقویت بدنه و استراکچرها، طراحی و اجرای کمپرسورخانه،نصب ترانس و تعمیرات برق و کنترل سیستم در دست اجرا می باشد.

وی با یادآوری پیچیدگی های اجرای این پروژه بزرگ زیست محیطی ، قطع ارتباط فنی و پشتیبانی شرکت های خارجی همکار را موجب مضاعف شدن این مشکلات دانست و اطمینان خاطر نمود که بحول و قوه الهی این پروژه با درایت کارشناسان و متولیان مرتبط با کیفیت مناسب به سرانجام خواهد رسید.

مهندس چهرگانی با قدردانی از حمایت مدیریت عامل و هیات مدیره شرکت سیمان تهران ،نسبت به اتمام پروژه  در روزهای آتی ابراز امیدواری نمود.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

بازدید: ۱۴۳

سایر مطالب مرتبط