Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان تهران مهندس افشار شهردار  و مهندس شهرابی معاون منابع انسانی منطقه ۲۰ شهرداری تهران از مجتمع صنعتی شرکت سیمان تهران بازدید کردند.

 

در این دیدار که با حضور مدیرعامل ، معاونین و جمعی از مدیران شرکت سیمان تهران برگزار گردید ، دکتر داریانی مدیر عامل شرکت سیمان تهران ضمن خوش آمدگویی به میهمانان در سخنانی ضمن بیان تاریخچه و شرایط فعلی شرکت سیمان تهران افزود:سیمان تهران با اشتغال مستقیم ۱۴۰۰ نفر و تولید  روزانه بیش از ده هزار تن سیمان نقش مهمی در کمک به اقتصاد ملی و اشتغال منطقه ایفا می کند.

دکتر داریانی بر اهتمام این شرکت در ایفای مسئولیت های اجتماعی خود تاکید و ادامه داد:سیمان تهران با وجود شرایط اقتصادی حاکم ، هزینه های سنگینی در بحث محیط زیست و فضای سبز با رضایت کامل پرداخت نموده و هم اکنون پروژه های ارزشمندی را با مشارکت سازمان محیط زیست در دست انجام دارد.

وی ارتقاء سیستم فیلتراسیون خطوط ۴ و ۶ را از این دست اقدامات برشمرد.

معاون فنی و تولید سیمان تهران،مهندس چهره گانی نیز با اشاره به نیاز روزانه  بیش از ۲۷ هزار تنی شهر تهران به سیمان ، تامین بیش از ده هزار تن از این میزان توسط شرکت سیمان تهران را بر کاهش آلودگی و ترافیک ناشی از ورود سیمان از سایر نقاط استان و کشور به شهر تهران پر اهمیت دانست.

در ادامه این دیدار ، مهندس افشار ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت سیمان تهران ، با اشاره به سوابق درخشان اجرائی دکتر داریانی ، حضور ایشان در شرکت سیمان تهران را برای این مجموعه فرصت ارزشمندی دانست.

شهردار منطقه ۲۰ شهر تهران رونق اقتصادی و اجتماعی شهر را وابسته به تولید دانسته و بر اهمیت و جایگاه شرکت سیمان تهران در این مقوله تاکید کرد.

وی ضمن تقدیر از فعالیت های زیست محیطی سیمان تهران ، اجرای استانداردهای زیست محیطی ، طرح خوداظهاری و گسترش فضای سبز  این مجموعه را ارزشمند دانسته و بر اطلاع رسانی این موارد به جامعه تاکید کرد.

در پایان شهردار منطقه ۲۰ و هیات همراه طی بازدیدی از مجتمع صنعتی سیمان تهران از نزدیک در جریان فعالیت های این مجموعه قرار گرفتند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

بازدید: 64

سایر مطالب مرتبط